COVER-UP

Wstęp:

Jeden z Bohaterów ma wyjątkowego pecha. Mimo że przedsięwziął wszelkie środki ostrożności, okazało się, że jego ofiara nie dość że umknęła, to jeszcze okazała się dziennikarzem, którzy zaczyna publikować niewygodne artykuły. Miał umówione spotkanie z człowiekiem, który miał opowiedzieć mu o nielegalnym handlu bronią i u ludziach z władz, zamieszanych w ten proceder. W ukryciu czekał fotograf, gazeta ma więc najlepszą ze wszystkich dotychczasowych dokumentację ataku wampira.

Opis sytuacji:

Sprawa wygląda nieciekawie. Choć początkowo nikt nie chce zbytnio wierzyć dziennikarzowi, to wyniki obdukcji jego ciała potwierdzają, że obrażenia zadał mu wyjątkowo silny osobnik. Tymczasem pomoc nadchodzi z najmniej oczekiwanej strony. Do miasta przyjeżdża zanany działacz lewicowy, słynący z anarchistycznych poglądów, wietrzący wszędzie spisek władz. Zaczyna on kręcić program o tym, że rząd testuje nową broń, substancję, która daje żołnierzom super możliwości.

Wyjaśnienie:

Zanim Bohaterowie zauważą, że zamiast udowodnienia że wampiry nie istnieją, ich „sojusznik” jest o krok od odkrycia prawdy, będzie już za późno na to by go po cichu zlikwidować. Jak sobie poradzą z tym problemem?

SYSTEM:  Wampir, World of Darkness

GRACZE: dowolni

AUTOR: Mr. Unknown