Cyrk wampirów

Opis sytuacji:
W mieście pojawiają się plakaty mówiące o tym, że ma wystąpić „Cyrk Wampirów”. Szybkie rozeznanie daje proste wytłumaczenie: akrobaci przebrani za wampiry wykonują niesamowite pokazy, wszystko to ubrane w gotycką estetykę, z grającym na żywo zespołem prezentującym lekką odmianę gotyckiego rocka.
Nie tylko ludzi zainteresuje taki niecodzienny pokaz…

Wyjaśnienie:
Na dzień przez przyjazdem Cyrku okazuje się jednak, że do miasta przybywa przedstawiciel artystów. Pozornie prosi o zgodę, ale w rzeczywistości informuje jedynie o tym, że akrobaci, to w rzeczywistości grupa wampirów z klanu Malkavian, realizujących swój szalony artystyczny projekt.
Podróżują po całym kontynencie, w co większych miastach przy okazji polując. Ilekroć po pokazie ktoś zaginie, dyrektor Cyrku zaraz zawiadamia gazety, że to oni stoją za tym tajemniczym zniknięciem. Wszyscy traktują to oczywiście jako reklamę, nikt nie wierzy, że mówi on prawdę…
Jakie problemy mogą wyniknąć z tego pokazu? Nikt nie odważy się przecież na jatkę podczas pokazu, mogłoby to kosztować życie kilkuset osób.

Pokaz:
Przed opisem pokazu warto ściągnąć z sieci któryś z pokazów Cirque du Soleil, by zobaczyć jak można opisać takie show. Warto jednak pamiętać, że Malkavianie tak naprawdę udają ludzi, będą więc potrzebowali całej cyrkowej aparatury (sznurów, poduszek, trampolin itp.).

SYSTEM: Wampir, World of Darkness, każdy horror

GRACZE: dowolni

AUTOR: Mr. Unknown

Enhanced by Zemanta