Noc ghouli

Wstęp:
20-letnia studentka zostaje znaleziona zmasakrowana w swoim mieszkaniu. Kolejnego dnia w lesie przypadkowi turyści trafiają na zwłoki młodej aktorki. Trzeci dzień – kolejne zwłoki. Tym razem nauczycielka, kobieta koło 30. Wszystkie mają wspólną cechę – były ghoulami Księcia.

Opis sytuacji:

Pierwszego dnia Książę był jedynie zły i lepiej było zejść mu z oczu. Ale trzeciego jest już zdeterminowany. Musi znaleźć mordercę. Dzięki swoim wpływom sprawia, że kolejnego wieczoru większość patroli policyjnych, przeszukujących okolicę w poszukiwaniu tropów, uda się na dalekie peryferie, „rozszerzając zasięg” dochodzenia. Członkowie Rodziny będą mieli większe szanse na to, by skutecznie działać, nie będąc rozpoznanym.

Wyjaśnienie:

Szybko uda się ustalić, że wszystkie trzy zamordowane spotykały się od niedawna z kimś nowym. Księże zostawiał im sporą swobodę w prowadzeniu życia osobistego. Teraz jednak trzeba ustalić czy pozostałe ghoule również nawiązały ostatnio jakieś kontakty z owym tajemniczym osobnikiem. Okazuje się, że tak.

Chłopak, którego udaje się szybko zlokalizować, jest wprawdzie erotomanem, ale okazuje się być niewinny, tymczasem każdego kolejnego dnia ginie następny ghoul Księcia, okazuje się że morderca wybiera nie tylko kobiety.

Winna jest dziewczyna, która niedawno została ghoulem Księcia, ale miała słabą konstrukcję psychiczną już wcześniej. Zabiła z zazdrości swojego chłopaka. Teraz chce być jedyną służącą swojemu Panu.

SYSTEM: Wampir, Świat Mroku, inny wampiryczny horror.

GRACZE: dowolni. Ta przygoda mogłaby się  ciekawie zmienić, gdyby gracze nie byli wampirami…

AUTOR: Mr. Unknown