Scroll & Android

Serwis AncientScroll.pl ma swoją własną, DARMOWĄ, aplikację na telefony z systemem Android. Dzięki niej, naszą bazę pomysłów na przygody możecie zabrać, gdziekolwiek się wybieracie.

Ściągnij aplikację Ancient Scroll


 

 

 

 

 

9 Comments

  1. Ściągnąłem i jest super. Tylko, dlaczego mogę ściągnąć 10 najnowszych scenariuszy? Żadnego przed “Planetą więzieniem” nie chce ściągnąć. Dodajcie do RSS-a poprzednie wpisy, żeby mi na tableta ściągał wszystko.

  2. No niestety. W opcjach jest “Odśwież wszystko” z ikonką błyskawicy, jednak nie ściąga wszystkich. Co więcej, pojawiła się nowa notka pt. “Co byś zrobił?”, która się uaktualniła, jednak wyparła z listy “Planetę Więzienie.” W efekcie nadal mam tylko 10 scenariuszy na tablecie (Android 2.2). Jakaś rada?

    • Sprawdzaliśmy na kilku modelach telefonów, ale nie na tabletach. Po pierwszej instalacji i ściągnięciu wszystkich działa jak trzeba. Może to jakieś “ograniczenia” w ustawieniach tableta?

  3. Witam, od jakiegoś czasu nie pojawiają się na aplikację nowe scenariusze które są na stronce? Bo[ mam dostęp tylko do 74, i pokazuje że nie ma nowych aktualnych?
    ???????????????????????????

  4. U mnie w markecie dalej jest widoczna tylko wersja 1.0 i aplikacja pobrała tylko 10 najnowszych scenariuszów w zakładce wszystkie, zaś w zakładce najnowsze i innych pusto.

Leave a comment