Rebelia

Wstęp:

W mieście zaczyna się coś dziać. Pojawia się coraz więcej młodych i zbuntowanych wampirów, którym nie w smak prawa Księcia. Dwoje z nich zostało zgładzonych, by zastraszyć niezadowolonych, okazuje się jednak, że w odwecie ktoś przygotował zamach bombowy na Księcia. Nieudany.

Opis sytuacji:

W zależności od tego czy Bohaterowie są młodzi czy starsi, będą nęceni przez jedną z dwóch stron konfliktu. Jeżeli są młodzi – będą namawiani do wstąpienia w szeregi Anarchistów, którzy chcą pozbyć się tych, którzy mówią im co mają robić. Jeśli zaś nalezą do starszych, będą werbowani do ochrony starego porządku przed nadciągającym chaosem. W obu przypadkach wiadomo, że z Anarchistami nie ma żartów, a zamach na Księcia był tylko pierwszym z serii.

Wyjaśnienie:

Choć Anarchiści głoszą hasła nawołujące do zerwania z dominacją Starszych, buntują się zarówno przeciw Camarilli, jak i przeciw Sabatowi, w którym widzą tylko kolejną wampirzą sektę, ich idealizm okazuje się przykrywką. W rzeczywistości za sprawą kilku naiwnych głupców Sabat próbuje wprowadzić chaos i osłabić pozycję miejscowych notabli.

SYSTEM: Swiat Mroku, Wampir

GRACZE: dowolni

AUTOR: Mr. Unknown